23 ZIOŁA - INTRA


Intra
Intra + Ty = Lepiej Razem…Każdego Dnia!
Intra: To co najlepsze z Natury …w jednej butelce.
Planeta ziemia daje nam wszystko to, czego ludzki organizm potrzebuje, aby zachować witalność i cieszyć się zdrowiem. Niestety postęp cywilizacyjny oraz szybkie tempo życia połączone z nowoczesnymi metodami uprawiania i chemizacją rolnictwa sprawia, że to co z założenia powinno dawać nam energię i powodować, że czujemy się świetnie, nie spełnia już wymagań naszego organizmu z powodu braku odpowiednich ilości składników odżywczych zawartych w pożywieniu.
Sprawdzone czasem i godne zaufania zioła znajdujące się w preparacie Intra dostarczają naszemu organizmowi fitonutrientów (roślinnych składników odżywczych) oraz antyutleniaczy, których brak w naszej codziennej diecie a które zapewniają naszemu organizmowi zdrowie i wellness. Jako naturalny suplement żywieniowy, precyzyjna formuła 23 ekstraktów botanicznych zawartych w preparacie Intra działa tak niesamowicie na nasz organizm, ponieważ składniki te razem są dużo bardziej skutecznie niż każdy jeden z osobna – działają dużo lepiej razem, dzięki czemu mąją zdolność wspierania 8 biologicznych systemów naszego organizmu tak abyśmy czuli się lepiej i mieli więcej energii.
Przyjmuj Intra! Dziel się z innymi swoimi odczuciami na temat Intra! “Żyj Lepiej. Każdego Dnia.”!!!


Better Together
Co to znaczy “Lepiej Razem?”
Jest wiele rzeczy w życiu, które działają dużo lepiej razem. Prawie tak, jakby były stworzone dla siebie: samochód i benzyna, popcorn i kino, komputer i internet.
Lifestyles odkryła, więcej rzeczy, które działają dużo lepiej, kiedy są razem. Jedną z nich jesteś TY i Intra. 23 ekstrakty botaniczne, które znajdują się w każdej butelce preparatu Intra i które działają dużo lepiej, kiedy są razem, balansując funkcje biologiczne 8 najważniejszych systemów naszego organizmu i działają wtedy na Twój organizm, kiedy Ty je używasz.

dzisiejsza, codzienna dieta, zapewnia Ci odpowiedniej ilości roślinnych składników odżywczych?
Rośliny zawierają w sobie wiele ważnych składników odżywczych, których nie odnajdziemy w innej żywności. Dieta naszych przodków w głównej mierze składała się właśnie z roślin, my natomiast, raczej nie żujemy kawałka kory drzewnej, i nie spożywamy, na codzień tego, co rośnie w lesie.
Fitonutrienty oraz antyutleniacze odnajdywane w roślinach są bardzo unikalne i mają ogromną wartość dla naszego zdrowia, zwłaszcza w przypadkach życia w stresie, zanieczyszczeniu oraz w modelu, jaki przeważa w dzisiejszych, mało ruchliwym trybie życia, jaki prowadzimy.
Intra to naturalny supplement roślinny, którego zadaniem jest dostarczenie twojemu organizmowi właśnie tego co nasi przodkowie mieli na co dzień. To najlepsze, co natura ma nam do zaoferowania w butelce, co pomaga nam wprowadzić równowagę do naszego codziennego, zagonionego życia.
Fitonutrienty + antyutleniacze zawarte w butelce Intra = Lepiej Razem  

Better Together
Połączenie najnowszych osiągnięć nauki z tradycją naszych przodków
Wiele wiele lat temu, zioła, korzenie, liście, jagody i kwitnące kwiaty – powszechnie zwane roślinami –były głównym źródłem pożywienia i dostarczały naszym przodkom wielu składników odżywczych, których nie odnajdujemy niestety w naszym dzisiejszym pożywieniu. Na przestrzeni lat, rośliny zaczęły być bardziej używane z uwagi na ich lecznicze właściwości. Już od wielu wielu lat, wiedza na temat ziół i ich leczniczych właściwości była doskonalona i zapisywana.
23 ekstrakty roślin zawarte w każdej butelce Intra = Lepiej Razem!
Intra pomaga doprowadzić w organizmie do równowagi pomiędzy naszymi 8 biologicznymi systemami.
Starożytni chińscy zielarze, badając chorego pacjenta sprawdzali przede wszystkim puls i język – cokolwiek odbiegającego od normy, wskazywało na problemy zdrowotne, które były leczone ziołami.
Gdyby Intra istniała w tamtych czasach, byłaby zapewne przepisywana przez lekarzy na receptę. 

Better Together
Czym są ekstrakty botaniczne?
Kiedy mówimy o ekstraktach botanicznych, mamy na myśli to, co pozyskujemy/ekstraktujemy w różnych części roślin – np. korzeni, liści, kory, jagód i kwiatów. Czasami używa się całej rośliny innymi razy tylko tej części, która wykazuje właściwości lecznicze.
Opisy i receptury niektórych mieszanek botanicznych pochodzą z przed 3000 lat. Wiele z tych receptur było przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Te, które przetrwały próbę czasu do dziś dnia są używane przez świat medyczny na całym świecie i są swego rodzaju swoistym potwierdzeniem na to że rośliny działały, działają i będą działały na nasze zdrowie.
Ludzki Organizm + Ekstrakty Botaniczne = Lepiej Razem!

Korzyści, jakie otrzymujemy po połączeniu ze sobą w jednej formule 23 naturalnych ekstraktów botanicznych są niesamowite.
Wiele lat trwały badania, testy i przyglądanie się różnym innym formułom, zanim skomponowano perfekcyjnie działającą mieszankę Intra. Owe 23 naturalne ekstrakty botaniczne zostały specjalnie ze sobą połączone, ilościowo i jakościowo, tworząc formułę, która wspiera osiem biologicznych systemów naszego organizmu.
Efekt? Intra wędruje dokładnie tam, gdzie jej potrzebuje organizm – dając nam odpowiednią mieszankę fitonutrientów, dzięki czemu jesteśmy zdrowi i silni.


Better Together
Intra: balansuje osiem biologicznych systemów naszego organizmu
Czy prowadzisz zdrowy tryb życia i dobrze się odżywiasz? Przez tysiące lat, Chińczycy wierzyli, że secret życia krąży wokól Pa-kua, w symbolice chińskiej był to uniwersalny znak filozofii tao, wprowadzony prawdopodobnie przez legendarnego mędrca Fu Hi, założyciela cesarstwa chińskiego.
Jest to ośmiobok z wpisanym w centrum znakiem tai chi, symbolizującym jedność rządzących przyrodą opozycyjnych pierwiastków yin i yang. Boki ośmiokąta składają się z 8 podstawowych trigramów stanowiących podstawę Księgi Przemian - I Ching. Może nie jest to tylko zbieg okoliczności, że nasz organizm również składa się z ośmiu systemów biologicznych – trawienny i energetyczny, immunologiczny, hormonalny (endokrynologiczny) kostno-stawowy, nerwowy, rozrodczy, antyutleniający oraz sercowo-naczyniowy. Nasze zdrowie, energia i siła, zależy przede wszystkim od poprawnego działania tych wszystkich systemów.
Celem Lifestyles jest pomóc Ci osiągnąć biologiczną równowagę, która z kolei zapewni zdrowie, wellness i energię potrzebną do tego, aby “Żyć Lepiej. Każdego Dnia”
Intra + Ty = Optymalny poziom energii, siły i zdrowia!

Nawet i dzisiaj, wiele różnych kultur na całym świecie używa roślin, aby utrzymywać i poprawiać swoje zdrowie.
Czy wiedziałeś, że ponad 25% przepisywanych lekarstw na receptę jest pozyskiwanych i produkowanych właśnie z roślin?The Botanicals
Naturalna mieszanka botaniczna
Lifestyles tworząc formułę Intra połączyła starożytną mądrość i wiedzę na temat roślin z nowoczesną nauką i technologiami. Od 1992, wysokiej jakości mieszanka botaniczna Intra jest używana z doskonałym skutiem przez milony ludzi na całym świecie.
Starożytna wiedza + Zaawansowana Nauka = Lepiej Razem!
Łącząc starożytną wiedzę z zaawansowaną, nowoczesną nauką!
Starożytni zielarze ze wszystkich zakątków świata dobrze znali potęgę drzemiącą w roślinach. Tradycyjna mądrość owych zielarzy została zaadoptowana do stworzenia mieszanki 23 przetestowanych czasem ekstraktów botanicznych, które znajdują się w formule Intra.
Ty + Intra = Lepiej Razem!
Odpowiednia i bezpieczna dla wszystkich grup wiekowych, jedna, lub dwie uncje Intra dzienne dożywiają komórki naszego organizmu i dostarczają odpowiedniej ilości roślinnych składników odżywczych, które pozwalają nam zapewnić organizmowi tego co potrzebuje, a czego nie odnajdujemy w naszej nowoczesnej diety.
Kluczem do efektywności działania preparatu Intra jest efekt synergii, – który sprawia, że połączone ze sobą zioła działają dużo lepiej niż każde z osobna w postaci monoproduktu. Innymi słowy, 23 ekstrakty botaniczne zawarte w preparacie Intra, działają dużo lepiej
The Botanicals
Najwyższej jakości składniki + Surowe testy + Niezmienna jakość = Lepiej Razem!
Doskonały wytwór natury w postaci 23 składników botanicznych to tylko początek:
  • Wszystkie 23 zioła wykorzystywane przy produkcji intra są naturalnie uprawiane bez wykorzystywania chemicznych sprejów czy nawozów sztucznych.
  • Wszystkie rośliny zawarte w intra są zbierane ręcznie, w celu zachowania wysokiego poziomu aktywnych składników.
  • Po wnikliwych i dokładnych analizach, jesteśmy w stanie przeprowadzić ekstrakcję, która wyodrębnia z każdej rośliny zawarte w niej aktywne składniki.
  • Proces Standaryzacji oraz licznie przeprowadzane testy są zapewnieniem dla konsumenta, że każdy ekstrakt botaniczny ma niezmienną, wysoką ilość aktywnych składników.
  • Ekstrakty te są następnie łączone ze sobą w specjalnych proporcjach, odpowiadających unikalnej recepturze Lifestyles, tak by wzmocnić ich efekt działania.
  • Proces butelkowania finalnego produktu odbywa się w fabryce objętej procedurami HACCP i standardami GMP, co daje pewność o wysokiej jakości preparatu i jego efektywności.
  • Przywiązywanie uwagi do takich detali sprawia, żę jakość preparatu intra wyróżnia się tak wysoką jakością.